Oferta Pracy: Przedstawiciel Handlowy
Marki KUNERT

Lokalizacja: Borowianka, Częstochowa, Polska

O nas:

KUNERT to renomowany producent wysokiej jakości wózków dziecięcych i akcesoriów dla niemowląt. Nasze produkty są znane z innowacyjnego designu, wygody i bezpieczeństwa. Jesteśmy rodzinną firmą z pasją do tworzenia produktów, które wspierają rodziców w opiece nad ich maluchami.

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów marki KUNERT,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami detalicznymi
         oraz hurtowymi,
  • Prezentacja nowych produktów i promocji,
  • Monitorowanie rynku i raportowanie wyników sprzedaży,
  • Udzielanie wsparcia technicznego i doradztwo klientom.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela
         handlowego (preferowane w branży dziecięcej),
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych,
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielności w działaniu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym
         atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do naszego zespołu jako Przedstawiciel Handlowy Marki KUNERT, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: office@kunert.baby z tematem "Oferta Pracy - Przedstawiciel Handlowy". Oczekujemy na Twoje zgłoszenie do dnia 15 kwietnia 2024 roku.

Do treści maila z CV dołącz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

KUNERT to miejsce, gdzie Twoje umiejętności mogą się rozwijać, a Twoje zaangażowanie jest doceniane. Dołącz do nas i bądź częścią naszej misji wspierania rodziców w opiece nad ich dziećmi!